Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

24. 6 Táborák v Bystrci


Chlapský rok 2023/2024 zakončíme táborákem v Bystrci, u skautské klubovny.

PV

adresa Skautské klubovny je Vrbovecká 2 a klubovna je umístěna v oploceném areálu mateřské školky. Víc než tisíc slov řekne jedna mapka, která je uvedena zde. Na mapce je vyznačena trasa od zastávky šaliny. Řidiči z parkoviště podle ní určitě trefí také. V klubovně se přezouváme, takže papuče sebou nebo to budou muset chlapi zvládnout v ponožkách. Auta zanechat na velkém odstavném parkovišti cca 200m od klubovny. 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa setkání
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Táborák_Bystrc+
Ivan
Ondra
Mirek
Martin
Zdenál
Jiří

Archiv 24 akcí z roku 2021 ...

27. 12. 2021 Tradiční vánoční setkání u krbu


Milí chlapi,

jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na setkání u krbu ve skautské klubovně v Bystrci. Začínáme v 19:15.

Naším hostitelem a správcem ohně bude již tradičně Ivan Hudec.

I když cesta ke klubovně je již mezi brněnskými chlapi dostatečně známá, pro jistotu připojujeme adresu a cestu ke klubovně dole.

Jako vždycky při těchto setkáních se těšíme na to, že k občersvení donesete dobroty od vánočního stolu, tzn. cukroví, vaše oblíbené pochoutky apod. Nevylučuje se ani donáška tvrdšího alkoholu s tím, že za rum považujeme jen tekutinu vyrobenou z cukrové třtiny. U wisky jsem se rozhodli, že nebudeme zkoumat její původ, ale jen etiketu.

Pro pořádek připojujeme i přihlašovací tabulku. S ohledem na velkorysost hostitele bude stačit, když se do ní zapíšete každý druhý.

Už se na vás těšíme!

PV.

====================================================================================

adresa klubovny je Vrbovecká 2 a klubovna je umístěna v oploceném areálu mateřské školky. Víc než tisíc slov řekne jedna mapka, která je uvedena zde. Na mapce je vyznačena trasa od zastávky šaliny. Řidiči z parkoviště podle ní určitě trefí také. V klubovně se přezouváme, takže papuče sebou nebo to budou muset chlapi zvládnout v ponožkách. Auta zanechat na velkém odstavném parkovišti cca 200m od klubovny.

... konec archivu roku 2021