Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je chudák.
Richard Rohr

Kalendář


Následující kalendář zobrazuje akce, pořádané pro muže. Tyto akce organizuje především YMCA Familia a YMCA Setkání. Může zde být ale i akce tvoji skupiny či organizace - napiš o ní na adresu martin(et)smidek.eu, zařadím ji. Co se na takových akcí děje zjistíš v archivu akcí.

14 - 16. 4. Experiment, Albeřice
přihlášku najdeš na webu YMCA Setkání

Těšíme se, že se opět setkáme v pestré směsici tátů a jejich odrostlých dětí (od 13-ti do 16-ti i více let) a že společně vytvoříme prožitek tady-a-teď, já-a-ty, my-a-oni. Víkendem nás bude provázet centrální téma: Usiluji o skutečné hodnoty.

11 - 14. 5. 2023Kolová hradba, Letohrad

Václav Vacek tě provede svým nejlepším rituálem. Pozvánku nalezneš ZDE a přihlášku ZDE

12 - 14. 5. Muži Rajnochovice, Rajnochovice
přihlášku najdeš na webu YMCA Setkání

Kdy je společný život muže a ženy bohatstvím a radostí a kdy strastiplnou cestou? Jak překonávat některé těžkosti a proměňovat je v požehnání jednoty, plnosti a lásky? K nalezení odpovědí nám bude napomáhat společenství mužů, kterým stále záleží na svých manželkách a požehnaném životě v manželství.

26 - 28. 5. Expedice Botanicus I. - Otcové s dětmi / Novotný, Albeřice
přihlášku najdeš na webu YMCA Setkání

Povede se nám objevit některou z orchidejí, které zkrášlují krkonošské louky? Chcete si vytvořit vlastní herbář nebo si paletu barev kvetoucích luk uložíte jen do svých myslí a srdcí? Přijměte pozvání na další dobrodružný, objevitelský, výzvami a zážitky nabitý víkend pro tatínky s dětmi (6-12 let) v Domě Setkání v Albeřicích. 

2 - 4. 6. Expedice Botanicus II. - Otcové s dětmi / Kučera, Albeřice
přihlášku najdeš na webu YMCA Setkání

Necháme se inspirovat životem úžasného a skvělého dobrodruha a botanika Tadeáše Haenkeho. Prožijeme nabitý víkend pro tatínky s dětmi (6-12 let) v Domě Setkání v Albeřicích.

20 - 24. 9. 2023Iniciace - rituál přechodu do zralé dospělosti (MROP), Nesměř

Toto netradiční duchovní cvičení v ekumenickém duchu inspirované františkánským knězem a řeholníkem Richardem Rohrem je otevřeno i hledajícím a lidem bez vyznání. Program nachází inspiraci i v jiných kulturách a náboženských tradicích, je však plně založen na křesťanských základech. Je určen pro muže středního věku (doporučujeme min. 30 let!). Více o tomto iniciačním rituálu a možnost stáhnout si přihlášku najdete TADY.

27. 9 - 1. 10. 2023EROP, Nesměř

EROP? EROP. Akce pro starší a pokročilé :-) aneb Elder Rite of Passage. Pozvánka ti přijde přímo do schránky. Ten termín stojí za to, aby sis ho rezevoval ... 

28. 9 - 1. 10. 2023Otec a dcera, Domašov na Bystřicí

letos opět pořádáme akci pod názvem „Kdo je ten chlápek? A kdo je ta slečna?” pro otce s dcerami. Letos v termínu od čtvrtka 28. září do neděle 1. října 2022 v místě zvaném Domašov nad Bystřicí. Tedy opět na Moravě. Informace a proklik na přihlášku naleznete na adrese https://stula.consulting/otec-a-dcera-2023.  Těšíme se na Vás Agáta a Pavel Samkovi, Pavel Neckař a Martin Štula