Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je chudák.
Richard RohrArchiv 24 akcí z roku 2021 ...

27. 12. 2021 Tradiční vánoční setkání u krbu


Milí chlapi,

jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na setkání u krbu ve skautské klubovně v Bystrci. Začínáme v 19:15.

Naším hostitelem a správcem ohně bude již tradičně Ivan Hudec.

I když cesta ke klubovně je již mezi brněnskými chlapi dostatečně známá, pro jistotu připojujeme adresu a cestu ke klubovně dole.

Jako vždycky při těchto setkáních se těšíme na to, že k občersvení donesete dobroty od vánočního stolu, tzn. cukroví, vaše oblíbené pochoutky apod. Nevylučuje se ani donáška tvrdšího alkoholu s tím, že za rum považujeme jen tekutinu vyrobenou z cukrové třtiny. U wisky jsem se rozhodli, že nebudeme zkoumat její původ, ale jen etiketu.

Pro pořádek připojujeme i přihlašovací tabulku. S ohledem na velkorysost hostitele bude stačit, když se do ní zapíšete každý druhý.

Už se na vás těšíme!

PV.

====================================================================================

adresa klubovny je Vrbovecká 2 a klubovna je umístěna v oploceném areálu mateřské školky. Víc než tisíc slov řekne jedna mapka, která je uvedena zde. Na mapce je vyznačena trasa od zastávky šaliny. Řidiči z parkoviště podle ní určitě trefí také. V klubovně se přezouváme, takže papuče sebou nebo to budou muset chlapi zvládnout v ponožkách. Auta zanechat na velkém odstavném parkovišti cca 200m od klubovny.

Tabulka přihlášených


Bystrc_klubovna
Miroslav
Petr
Pavel
Tom
Ivan
Petr
Karel

... konec archivu roku 2021