Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

24. 6 Táborák v Bystrci


Chlapský rok 2023/2024 zakončíme táborákem v Bystrci, u skautské klubovny.

PV

adresa Skautské klubovny je Vrbovecká 2 a klubovna je umístěna v oploceném areálu mateřské školky. Víc než tisíc slov řekne jedna mapka, která je uvedena zde. Na mapce je vyznačena trasa od zastávky šaliny. Řidiči z parkoviště podle ní určitě trefí také. V klubovně se přezouváme, takže papuče sebou nebo to budou muset chlapi zvládnout v ponožkách. Auta zanechat na velkém odstavném parkovišti cca 200m od klubovny. 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa setkání
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Táborák_Bystrc+
Ivan
Ondra
Mirek
Martin
Zdenál
Jiří

Archiv 24 akcí z roku 2021 ...

5. 11. 2021 Oslava dvaceti let brněnských chlapů


Milí kamarádi,

už 20 let se scházíme v rámci brněnské chlapské skupiny a za tu dobu jsme prožili spolu řadu krásných, ale někdy i těžších chvil. Rozhodli jsme se proto využít tohoto výročí k tomu, abychom se trochu zastavili, podívali se na uplynulá léta, poděkovali za chvíle spolu prožité a třeba i zavzpomínali na ty, se kterými se už tady setkat nemůžeme.

Zveme vás tedy na setkání, které se bude konat v pátek 5.listopadu od 17 h v kavárně a vinárně „Protože můžu …“ (Starobrněnská 12, Brno – viz Protože můžu  - ze Starobrněnské ulice se vydáte průchodem dovnitř objektu a po pár metrech vlevo uvidíte dveře do sklepních prostor). Kromě oficiální chlapské části, která bude zahrnovat vzpomínky otců zakladatelů, promítání fotek, připomenutí starých historek atd., nás čeká potom ve spodním sklepě degustace vín z Rajhradu (viz Rajhradské klášterní), prohlídka sklepení vinárny a samozřejmě volný prostor pro pokecání s přáteli.

Cena za degustaci vín a hromadné občerstvení je 600,-Kč na osobu. Z organizačních důvodů je bezpodmínečně nutné se nahlásit nejpozději do konce října včetně zaslání částky 600,- Kč na účet 389224001/5500 (do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a příjmení.).

Těšíme se na setkání.

PV

   

Mirek Benešovský
... konec archivu roku 2021