Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

22. 4 Dělené setkání brněnských chlapů


Hostitelé na naše dělené setkání, která začínají v 19:15,  jsou:

  • Jirka Motáček: Adresa je Černozemní 33, Brno-Slatina. Může se nás sejít osm, ale bez bubnů.  Ulice je jednosměrná a má tvar písmena V. V naší části ulice se nedá zaparkovat. Zaparkovat lze v druhé části u stodol nebo se parkuje na špici v prostoru na pravé statně sběrného střediska. Viz přiložená mapka
  • Petr Janda: Adresa: Šoustalova 23, max 8 chlapů, bubny povoleny.
  • Jan Papež: Adresa:fara v Adamově, U kostela 58/3, max. 10 chlapů, Bubny jsou povoleny, Parkování u kostela nebo na Smetanově náměstí. odkaz na mapu https://mapy.cz/s/popuvofabo

Zapisujte se prosím co nejdříve do tabulek účasti

PV

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa, které chceš navštívit
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Janda+Motáček+Papež+
VladimírMarekOndra
PetrJirkaPavel
Aleš

Archiv 24 akcí z roku 2021 ...

31. 5. 2021 společné setkání brněnských chlapů ve Slatině


Pandemická situace se dále zlepšuje a tak můžeme zorganizovat společné setkání ve Slatině. A opět tu bude možnost vybrat si buď osobní přítomnost nebo virtuální přístup přes Zoom.

Začátek tohoto setkání ve Slatině bude v 19:15 hod, vlastní program a připojení na Zoom začne v 19:45.

Program připravil Libor Macák a tématem bude::

Syn, otec a děd - silná trojice pro zdravou rodinu i zdravou společnost.

Již dříve jsme se intenzivně zabývali tématem "otec a syn". V řadě z nás toto téma stále rezonuje. Rád bych tu rezonanci ještě zesílil a přidal třetí postavu, děda.

Syn, otec a děd, tři spojené generace. Syn srší energií, otec dává stabilitu, děd vyzařuje moudrost a lásku, která je větší než on sám. Navzájem potřebují jeden druhého a společně tvoří silnou, nepřemožitelnou trojici.

Pojďme se společně podívat, co tyto tři postavy spojuje dohromady, co potřebuje jeden od druhého, kde je prostor pro uzdravení jejich vztahů a v čem tato "svatá trojice" může obohatit náš život.

Můžete se těšit na prožitkový program s minimem teorie, sdílení i práci ve skupinkách.

K účasti zveme nositele všech tří generací. Čím pestřejší skupina se sejde, tím větší užitek nám to přinese.


Pro lepší přípravu programu (i občerstvení) se prosím zapište do tabulky účasti. - buď do sloupce Slatina nebo sloupce Zoom..

S ohledem na platná hygienická opatření a fakt, že určitě žízníte hlavně po osobním setkání, bude tentokrát občerstvení pouze tekuté, doporučujeme povečeřet doma. :-) 

PV

... konec archivu roku 2021