Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

24. 6 Táborák v Bystrci


Chlapský rok 2023/2024 zakončíme táborákem v Bystrci, u skautské klubovny.

PV

adresa Skautské klubovny je Vrbovecká 2 a klubovna je umístěna v oploceném areálu mateřské školky. Víc než tisíc slov řekne jedna mapka, která je uvedena zde. Na mapce je vyznačena trasa od zastávky šaliny. Řidiči z parkoviště podle ní určitě trefí také. V klubovně se přezouváme, takže papuče sebou nebo to budou muset chlapi zvládnout v ponožkách. Auta zanechat na velkém odstavném parkovišti cca 200m od klubovny. 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa setkání
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Táborák_Bystrc+
Ivan
Ondra
Mirek
Martin
Zdenál
Jiří

Archiv 24 akcí z roku 2021 ...

25. 10. 2021 Setkání brněnských chlapů - dělené


Druhé dělené setkání v chlapském roce 2021 - 2022 se uskuteční u těchto hostitelů:

  •  Libor Macák: Hubrova 5, . Parkování - na jednom z parkovišť ve svahu, - u začátku ulic. MHD - nejlépe linka č.8, zastávka Masarova,  popř. bus č. 55, zastávka Bartákova. Kvůli dětem - nezvoňte prosím na zvonek,  prozvoňte 608 556 980, v případě bloudění samozřejmě volejte, bez bubnů
  • Přemek Paseka - bubny prosím neberte - popis cesty zde
  • Tomáš Tioka: (Brno - Královo Pole, Hlaváčkova 9, 4.p (bez výtahu), bez bubnů
  • Pavel Wawracz (Ochoz u Brna): Pokud nebude úplně zima tak uděláme oheň a budeme venku před domem  na první  část s bubnováním - takže teplé  oblečení a bubny určitě s  sebou. Zaparkovat u  Obecního  úřadu, dále pěšky cca 300 m.  Adresa

Všechna setkání mají začátek v 19:15 a maximálně pěti účastníky.

PV

 

... konec archivu roku 2021