Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je pitomec.
Richard Rohr

5. 11. 2021 Oslava dvaceti let brněnských chlapů


Milí kamarádi,

už 20 let se scházíme v rámci brněnské chlapské skupiny a za tu dobu jsme prožili spolu řadu krásných, ale někdy i těžších chvil. Rozhodli jsme se proto využít tohoto výročí k tomu, abychom se trochu zastavili, podívali se na uplynulá léta, poděkovali za chvíle spolu prožité a třeba i zavzpomínali na ty, se kterými se už tady setkat nemůžeme.

Zveme vás tedy na setkání, které se bude konat v pátek 5.listopadu od 17 h v kavárně a vinárně „Protože můžu …“ (Starobrněnská 12, Brno – viz Protože můžu  - ze Starobrněnské ulice se vydáte průchodem dovnitř objektu a po pár metrech vlevo uvidíte dveře do sklepních prostor). Kromě oficiální chlapské části, která bude zahrnovat vzpomínky otců zakladatelů, promítání fotek, připomenutí starých historek atd., nás čeká potom ve spodním sklepě degustace vín z Rajhradu (viz Rajhradské klášterní), prohlídka sklepení vinárny a samozřejmě volný prostor pro pokecání s přáteli.

Cena za degustaci vín a hromadné občerstvení je 600,-Kč na osobu. Z organizačních důvodů je bezpodmínečně nutné se nahlásit nejpozději do konce října včetně zaslání částky 600,- Kč na účet 389224001/5500 (do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a příjmení.).

Těšíme se na setkání.

PV

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně nejprve projdi krátkým testem po kterém znovu klikni na +) a potom pod názvem místa napiš svoje jméno a příjmení a ukonči Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Dvacet_let_brněnských_chlapů+
Petr
Jirka
Mirek
Zdeněk
Martin
Petr
Ivan
Petr
JirkaArchiv 9 akcí z roku 2020 ...
... konec archivu roku 2020