Milí chlapi,
Letošní Senorady se uskuteční 31.7 a 1.8.2026.Příjezd je plánován na pátek 31. července mezi 17. a 18. hodinou. Ukončení bude v sobotu 1. srpna, kolem poledne.
I letos oslavíme naše jubilanty: tentokrát Ivana Hudce a Jirku Slavíka. Ti připravují i malé pohoštění, takže nemusíte už nic vozit.
V sobotu vás trošku otrávím diskusí nad programem pro chlapský rok 2026/2027. K tomu jsem vám již poslal návrh termínů na naše setkávání a ještě tak týden před setkáním vám k tomu něco dalšího pošlu.
Co se týká vybavení je potřeba si vzít spacák.
Hlavně se prosím zapisujte do přihlašovací tabulky. Nerad píšu opakované výzvy.
Mirek Ben
| Senorady_2026+ |
|---|
| Mirek |
| Petr |
| Jirka |
| Ivan |
| Tom |
| Petr |
| Ondra |
| Martin |
| Jirka |
| Petr |
| Vladimír |
| Václav |
I toto naše pravidelné setkání proběhne ve virtuálním prostoru videokonference Zoom. Přihlašovací údaje pošleme jako obvykle do konference Chlapi-Brno.
Začínáme ve 20 hod.
Tentokrát se můžeme těšit na milého hosta, nám dobře známého Václava Vacka. V návaznosti na téma našeho minulého setkání nám poví, jak on po zkušenostech své mnohaleté kněžské služby vidí život místní církve. Co mu pomáhalo, kde narážel na překážky a především, jak bychom se podle jeho mínění mohli my laici podílet na proměně naší církve i celé společnosti. Ve druhé části večera bude prostor i pro naše otázky.