Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

24. 6 Táborák v Bystrci


Chlapský rok 2023/2024 zakončíme táborákem v Bystrci, u skautské klubovny.

PV

adresa Skautské klubovny je Vrbovecká 2 a klubovna je umístěna v oploceném areálu mateřské školky. Víc než tisíc slov řekne jedna mapka, která je uvedena zde. Na mapce je vyznačena trasa od zastávky šaliny. Řidiči z parkoviště podle ní určitě trefí také. V klubovně se přezouváme, takže papuče sebou nebo to budou muset chlapi zvládnout v ponožkách. Auta zanechat na velkém odstavném parkovišti cca 200m od klubovny. 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa setkání
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Táborák_Bystrc+
Ivan
Ondra
Mirek
Martin
Zdenál
Jiří

Archiv 24 akcí z roku 2021 ...

8. 3. 2021 Setkání brněnských chlapů s pozitivní inteligencí


Pavel nám ke své přednášce o Pozitívní inteligenci dal k dispozici 

Dík -mš-.


Naše další pravidelné setkání proběhne ve virtuálním prostoru videokonference Zoom. Přihlašovací údaje pošleme jako obvykle do konference Chlapi-Brno.

Začínáme jako obvykle ve 20:00 hod.

Přednášku na téma pozitivní inteligence bude mít Pavel Bajer, který nám hlavní téma večera přibližuje takto:

„Co je Pozitivní inteligence?“ „Kdo jsou sabotéři v naší mysli a jak využít svého mudrce?“

Pozitivní inteligence se týká především činů a výsledků. Její nástroje a techniky v sobě spojují poznatky z neurologie, studia organizačních struktur, pozitivní psychologie a transformativního koučinku. Shirzad Chamine, lektor na Stanfordu a kouč, ukazuje ve své knize Pozitivní inteligence její důležitost pro naši kariéru a vztahy.

Možná někdy jako Sisyfos tlačíme ve svém životě balvan do kopce, aby nám těsně pod vrcholem znovu sjel dolů, a tak začínáme znovu a znovu. Balvanem mohou být naše stále stejné nezvládnuté emoce, myšlenky, které nás spoutávají, nebo vlastnosti, na které narážíme. Poznáváte se? Jsme stejní jako král Sisyfos, muka si způsobujeme v naši myslí sami. Výsledkem je, že sabotujeme sami sebe.

Společně se zaměříme na rozpoznání a oslabení svých sabotérů, podíváme se, jak posílit schopnosti našeho mudrce a jak rozvíjet svůj mozkový „sval“ pomocí PQ cvičení.

Pokud chcete vědět více dopředu, podívejte se na https://www.positiveintelligence.com/, kde jsou i testy na změření pozitivní inteligence, více si o nich povíme na přednášce.

Ve druhé části večera bude prostor i pro vaše otázky.

Těším se na Vás!

Pavel Bajer

... konec archivu roku 2021