Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

24. 6 Táborák v Bystrci


Chlapský rok 2023/2024 zakončíme táborákem v Bystrci, u skautské klubovny.

PV

adresa Skautské klubovny je Vrbovecká 2 a klubovna je umístěna v oploceném areálu mateřské školky. Víc než tisíc slov řekne jedna mapka, která je uvedena zde. Na mapce je vyznačena trasa od zastávky šaliny. Řidiči z parkoviště podle ní určitě trefí také. V klubovně se přezouváme, takže papuče sebou nebo to budou muset chlapi zvládnout v ponožkách. Auta zanechat na velkém odstavném parkovišti cca 200m od klubovny. 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa setkání
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Táborák_Bystrc+
Ivan
Ondra
Mirek
Martin
Zdenál
Jiří

Archiv 24 akcí z roku 2021 ...

17. 5. 2021 Dělené setkání brněnských chlapů – kombinované


Pandemická situace se zlepšuje a tak kombinátoři z PV pro Vás, brněnské chlapy, vymysleli kombinované setkání. Začátek tohoto setkání bude v 19:15 hod.

Při tomto setkání budeme mít možnost volby, zda se setkat ve virtuálním prostoru nebo osobně:

  • Ve virtuálním prostoru se setkáme pomocí videokonference Zoom. Přihlašovací údaje pošleme opět do diskusní skupiny Chlapi Brno. Do této skupinky není třeba se předem přihlašovat.
  • Pro zaplnění  fyzického prostoru se nabídlo několik hostitelů, uvedených dále s případným popisem místa. Obecně platí, že všechna tato setkání budou venku a je tedy potřeba se pořádně obléknout. Taky jsme se dohodli, že nejvyšší počet účastníků těchto setkání bude 6 a že k setkání je potřeba se přihlásit do přihlašovací tabulky. V některých případech i kontaktovat hostitele.

Společnými tématy našich debat a sdílení by mohly být naše dojmy z posledních společných setkání, kdy jsme si povídali o EuroSoulu i SeSkupu a také ze setkání s Josefem Pazderkou.

A kteří hostitelé jsou připravení Vás přijmout?

Jirka Buček, Glocova 12, Brno: bubny ano

Roberto Scavino, Nová 125/2, Brno: bubny ano

Libor Macák, Viničné Šumice (chata s možností pobytu venku i uvnitř): Zapište se prosím do tabulky a zároveň svou účast potvrďte na telefonním čísle 608 556 980, a to nejpozději v pondělí 17.5.2021 do 12:00 hod. Informace k dopravě sdělím osobně, bude i možnost odvozu.

Jirka Hromek, Adamov: Setkání bude u hřiště na pétanque, hned naproti hlavnímu vlakovému nádraží - 100 m proti proudu řeky Svitavy. Ohniště je připraveno, místa je dost, když přijedete včas, můžete si i hodit koule. Pivo mohu zajistit. Párky a pečivo si vezměte vlastní.

PV

... konec archivu roku 2021