Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je chudák.
Richard RohrArchiv 24 akcí z roku 2021 ...

5. 11. 2021 Oslava dvaceti let brněnských chlapů


Milí kamarádi,

už 20 let se scházíme v rámci brněnské chlapské skupiny a za tu dobu jsme prožili spolu řadu krásných, ale někdy i těžších chvil. Rozhodli jsme se proto využít tohoto výročí k tomu, abychom se trochu zastavili, podívali se na uplynulá léta, poděkovali za chvíle spolu prožité a třeba i zavzpomínali na ty, se kterými se už tady setkat nemůžeme.

Zveme vás tedy na setkání, které se bude konat v pátek 5.listopadu od 17 h v kavárně a vinárně „Protože můžu …“ (Starobrněnská 12, Brno – viz Protože můžu  - ze Starobrněnské ulice se vydáte průchodem dovnitř objektu a po pár metrech vlevo uvidíte dveře do sklepních prostor). Kromě oficiální chlapské části, která bude zahrnovat vzpomínky otců zakladatelů, promítání fotek, připomenutí starých historek atd., nás čeká potom ve spodním sklepě degustace vín z Rajhradu (viz Rajhradské klášterní), prohlídka sklepení vinárny a samozřejmě volný prostor pro pokecání s přáteli.

Cena za degustaci vín a hromadné občerstvení je 600,-Kč na osobu. Z organizačních důvodů je bezpodmínečně nutné se nahlásit nejpozději do konce října včetně zaslání částky 600,- Kč na účet 389224001/5500 (do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a příjmení.).

Těšíme se na setkání.

PV

Tabulka přihlášených


Dvacet_let_brněnských_chlapů
Petr
Jirka
Mirek
Zdeněk
Martin
Petr
Ivan
Petr
Jirka
Libor
Ondra
Petr
Roberto
Pavel
Jiří
Libor
František
Vladimír
Honza
Zdenál

   

Mirek Benešovský
... konec archivu roku 2021