Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je chudák.
Richard RohrArchiv 24 akcí z roku 2021 ...

17. 5. 2021 Dělené setkání brněnských chlapů – kombinované


Pandemická situace se zlepšuje a tak kombinátoři z PV pro Vás, brněnské chlapy, vymysleli kombinované setkání. Začátek tohoto setkání bude v 19:15 hod.

Při tomto setkání budeme mít možnost volby, zda se setkat ve virtuálním prostoru nebo osobně:

  • Ve virtuálním prostoru se setkáme pomocí videokonference Zoom. Přihlašovací údaje pošleme opět do diskusní skupiny Chlapi Brno. Do této skupinky není třeba se předem přihlašovat.
  • Pro zaplnění  fyzického prostoru se nabídlo několik hostitelů, uvedených dále s případným popisem místa. Obecně platí, že všechna tato setkání budou venku a je tedy potřeba se pořádně obléknout. Taky jsme se dohodli, že nejvyšší počet účastníků těchto setkání bude 6 a že k setkání je potřeba se přihlásit do přihlašovací tabulky. V některých případech i kontaktovat hostitele.

Společnými tématy našich debat a sdílení by mohly být naše dojmy z posledních společných setkání, kdy jsme si povídali o EuroSoulu i SeSkupu a také ze setkání s Josefem Pazderkou.

A kteří hostitelé jsou připravení Vás přijmout?

Jirka Buček, Glocova 12, Brno: bubny ano

Roberto Scavino, Nová 125/2, Brno: bubny ano

Libor Macák, Viničné Šumice (chata s možností pobytu venku i uvnitř): Zapište se prosím do tabulky a zároveň svou účast potvrďte na telefonním čísle 608 556 980, a to nejpozději v pondělí 17.5.2021 do 12:00 hod. Informace k dopravě sdělím osobně, bude i možnost odvozu.

Jirka Hromek, Adamov: Setkání bude u hřiště na pétanque, hned naproti hlavnímu vlakovému nádraží - 100 m proti proudu řeky Svitavy. Ohniště je připraveno, místa je dost, když přijedete včas, můžete si i hodit koule. Pivo mohu zajistit. Párky a pečivo si vezměte vlastní.

PV

Tabulka přihlášených


Jirka BučekJirka HromekLibor MacákRoberto Scavino
JiříOndraZdenekZdeněk
MarekPavelPetr
PetrPavelIvan
JirkaVladimír
Pavel

... konec archivu roku 2021