Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

31. 7 - 1. 8 Senorady 2026


Milí chlapi,

Letošní Senorady se uskuteční 31.7 a 1.8.2026.Příjezd je plánován na pátek 31. července mezi 17. a 18. hodinou. Ukončení bude v sobotu 1. srpna, kolem poledne.

I letos oslavíme naše jubilanty: tentokrát Ivana Hudce a Jirku Slavíka. Ti připravují i malé pohoštění, takže nemusíte už nic vozit.

V sobotu vás trošku otrávím diskusí nad programem pro chlapský rok 2026/2027. K tomu jsem vám již poslal návrh termínů na naše setkávání a ještě tak týden před setkáním vám k tomu něco dalšího pošlu.

Co se týká vybavení je potřeba si vzít spacák.
Hlavně se prosím zapisujte do přihlašovací tabulky. Nerad píšu opakované výzvy.

Mirek Ben

 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa setkání
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Senorady_2026+
Mirek
Petr
Jirka
Ivan
Tom
Petr
Ondra




Archiv 24 akcí z roku 2024 ...

20. 5. 2024 Dělené setkání brněnských chlapů


Zveme vás na další, v tomto chlapském roce poslední, dělené setkání. Začátek v 19:15.

Hostitelé jsou:

  • Tom Tioka: Hlaváčkova 9, Brno - Kr. Pole, 4 patro bez výtahu. Max 8, bez bubnů
  • Jirka Hromek: setkání se uskuteční na Jirkově pozemku v Březině u Křtin.Počet chlapů není omezen, bubny povoleny. Popis cestyPřed cedulí, kde končí obec Březina směrem na Křtiny odbočit do nové zástavby rodinných domů vlevo a potom dvakrát vpravo směrem k lesu!  Můj pozemek je mezi těmi domy a lesem. Mezi domy je cesta do kopce vydlážděna travními dlaždicemi.  Za domy je posečená travní cesta do kopce. Jednodušší je zaparkovat hned u silnice a těch 300 metrů jít pohodlně do kopce pěšky. V jednom místě je na cestě terénní vlna. Pro nízká auta to není!  Oktávka, Superb i Opel tam jednoduše projedou. Fotky pozemku jsou zde a zde

PV

... konec archivu roku 2024