Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

22. 4 Dělené setkání brněnských chlapů


Hostitelé na naše dělené setkání, která začínají v 19:15,  jsou:

  • Jirka Motáček: Adresa je Černozemní 33, Brno-Slatina. Může se nás sejít osm, ale bez bubnů.  Ulice je jednosměrná a má tvar písmena V. V naší části ulice se nedá zaparkovat. Zaparkovat lze v druhé části u stodol nebo se parkuje na špici v prostoru na pravé statně sběrného střediska. Viz přiložená mapka
  • Petr Janda: Adresa: Šoustalova 23, max 8 chlapů, bubny povoleny.
  • Jan Papež: Adresa:fara v Adamově, U kostela 58/3, max. 10 chlapů, Bubny jsou povoleny, Parkování u kostela nebo na Smetanově náměstí. odkaz na mapu https://mapy.cz/s/popuvofabo

Zapisujte se prosím co nejdříve do tabulek účasti

PV

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa, které chceš navštívit
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Janda+Motáček+Papež+
VladimírMarekOndra
PetrJirkaPavel
Aleš


Archiv 8 akcí z roku 2024 ...

12. 2 Společné setkání brněnských chlapů


Chlapi, bratři,

naše další společné setkání se bude konat ve Slatině, u kostela. Zahájení tradičně v 19:15..

Přednášku si připravil Marek Dvořák. A říká nám k tomu toto:

Rád bych do letošního tématu "Je lidem s námi dobře?" přispěl svou troškou do mlýna.

V prezentaci nazvané "Miluj bližního svého jako sám sebe" chci navázat na naše adventní putování k Hubertovi v Bystrci. Tam jsme nakousli téma lásky k sobě jako předstupni lásky k bližnímu. V prezentaci bych se chtěl odrazit od krize nezbytné ke změně smýšlení a hlavně pokračovat navazujícím hledáním jak plnit lidské poslání být Božím partnerem při stvoření světa. Jako červená niť se bude prezentací vinout Ježíšovo vyslání s dobrou zprávou do celého světa.

Těším se na setkání s vámi, 

Marek

K tomu lze jenom dodat: zapisujte se zavčas do přihlašovací tabulky, ať má náš hostitel Jirka Motáček představu, kolik chleba a vody má připravit.

PV


Markovi patří celké poděkování za sdílení jeho života s přesahem do letošního tématu. Jeho prezentaci si můžete prohlédnout a pouvažovat, jestli vás nezaujmou některé odkazy. Audio záznam byl sice pořízen, ale obdobně jako v případě Ondrovy přednášky není veřejně přístupný.

... konec archivu roku 2024