Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

22. 4 Dělené setkání brněnských chlapů


Hostitelé na naše dělené setkání, která začínají v 19:15,  jsou:

  • Jirka Motáček: Adresa je Černozemní 33, Brno-Slatina. Může se nás sejít osm, ale bez bubnů.  Ulice je jednosměrná a má tvar písmena V. V naší části ulice se nedá zaparkovat. Zaparkovat lze v druhé části u stodol nebo se parkuje na špici v prostoru na pravé statně sběrného střediska. Viz přiložená mapka
  • Petr Janda: Adresa: Šoustalova 23, max 8 chlapů, bubny povoleny.
  • Jan Papež: Adresa:fara v Adamově, U kostela 58/3, max. 10 chlapů, Bubny jsou povoleny, Parkování u kostela nebo na Smetanově náměstí. odkaz na mapu https://mapy.cz/s/popuvofabo

Zapisujte se prosím co nejdříve do tabulek účasti

PV

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa, které chceš navštívit
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Janda+Motáček+Papež+
VladimírMarekOndra
PetrJirkaPavel
Aleš


Archiv 8 akcí z roku 2024 ...

8. 1 Společné setkání brněnských chlapů


Chlapi, bratři,

naše další společné setkání zahájí naše setkávání v roce 2024.

Sejdeme se, jako již tradičně, u Zdenála Loučky. Zahájení je v 19:15,  .

Nad významnou částí života, který každý z nás – ať chce nebo nechce – stráví v práci, se zamyslí Ondra Zahradníček v přednášce na téma Kolegové a já. A navíc k tomu dodává:

Na prosincové přednášce nám Jirka Motáček poutavě vyprávěl o andělech, které potkal ve svém životě. Možná ale potkáváme anděly i v práci a neuvědomujeme si to. Možná taky potkáváme takové, kteří nám hážou klacky pod nohy – ale i to nás nakonec může někam posunout. Ale také naopak: dokážeme být my pro někoho z kolegů andělem? Nebo jim, třeba nechtěně a nevědomky, děláme něco, co je jim nepříjemné? A hraje v tom roli, jaký má kdo z nich vztah k víře?

PV

===================================================================================

Adresa setkání: Chaloupkova 8, v Brně Králově poli.  Nejlepší bude přijet MHD, s parkováním je to velmi obtížné, do dvora se vejde jen pár aut. Na kola je ale místa dost .

... konec archivu roku 2024