Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je chudák.
Richard Rohr


Archiv 21 akcí z roku 2022 ...

21. 11. 2022 Dělené setkání


Kamarádi,
zveme Vás na další dělené setkání.

Přijďme si popovídat o tom, kde čerpáme povzbuzení, když na nás dolehnou strach, obavy, nejistota ... Co to prakticky znamená mít respekt k neznámu? V zápise z minulého setkání nám kamarádi připojili své poznámky pro připomenutí. 

Setkáme se díky pohostinnosti těchto kamarádů: a také on-line na Zoomu:

  • v Kohoutovicích u Martina Šmídka - s bubny - Talichova 53, pro cestující MHD nejlépe vystoupit na zastávce Bellova a pokračovat 50m směrem od města, potom odbočka doleva a jsme první dům po pravé straně. Zvonit na ty Šmídkovy, co mají na zvonku i YMCA Setkání :-)
     
  • ve Šlapanicích u Přemka Paseky -  Komenského 9. Příjezd je trolejbusem 31 od Slatiny po ul. Brněnská. Vystoupíte na předposlední zastávce Šlapanice Čechova a naproti vám je ulice Komenského. Na rohu ulic Brněnské a Komenského je picerie Happy Bar- nezabloudit. Náš dům je po levé straně 5. od kraje. Příjezd autem je možný, jen je to horší s parkováním. Komenského je jednosměrka a míst k zaparkování tam moc není- cca 2 až 3 auta. Musí se parkovat o ulici výš -Sušilova, nebo v okolí ulic Brněnská- Čechova.
    Prosím, bez bubnů.
     
  • Zoom: vstoupit do čekací místnosti můžete na tomto odkazu: Zoom - virtuální skupina 

Zapište se prosím do tabulky, ať s vámi mohou počítat. 

Osobní setkání začínají v 19:15, na Zoomu se začíná ve 20 hod. 

PV.

... konec archivu roku 2022