Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

22. 4 Dělené setkání brněnských chlapů


Hostitelé na naše dělené setkání, která začínají v 19:15,  jsou:

 • Jirka Motáček: Adresa je Černozemní 33, Brno-Slatina. Může se nás sejít osm, ale bez bubnů.  Ulice je jednosměrná a má tvar písmena V. V naší části ulice se nedá zaparkovat. Zaparkovat lze v druhé části u stodol nebo se parkuje na špici v prostoru na pravé statně sběrného střediska. Viz přiložená mapka
 • Petr Janda: Adresa: Šoustalova 23, max 8 chlapů, bubny povoleny.
 • Jan Papež: Adresa:fara v Adamově, U kostela 58/3, max. 10 chlapů, Bubny jsou povoleny, Parkování u kostela nebo na Smetanově náměstí. odkaz na mapu https://mapy.cz/s/popuvofabo

Zapisujte se prosím co nejdříve do tabulek účasti

PV

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
 1. klikni na + za názvem místa, které chceš navštívit
 2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
 3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Janda+Motáček+Papež+
VladimírMarekOndra
PetrJirkaPavel
Aleš
Archiv 21 akcí z roku 2022 ...

21. 11. 2022 Dělené setkání


Kamarádi,
zveme Vás na další dělené setkání.

Přijďme si popovídat o tom, kde čerpáme povzbuzení, když na nás dolehnou strach, obavy, nejistota ... Co to prakticky znamená mít respekt k neznámu? V zápise z minulého setkání nám kamarádi připojili své poznámky pro připomenutí. 

Setkáme se díky pohostinnosti těchto kamarádů: a také on-line na Zoomu:

 • v Kohoutovicích u Martina Šmídka - s bubny - Talichova 53, pro cestující MHD nejlépe vystoupit na zastávce Bellova a pokračovat 50m směrem od města, potom odbočka doleva a jsme první dům po pravé straně. Zvonit na ty Šmídkovy, co mají na zvonku i YMCA Setkání :-)
   
 • ve Šlapanicích u Přemka Paseky -  Komenského 9. Příjezd je trolejbusem 31 od Slatiny po ul. Brněnská. Vystoupíte na předposlední zastávce Šlapanice Čechova a naproti vám je ulice Komenského. Na rohu ulic Brněnské a Komenského je picerie Happy Bar- nezabloudit. Náš dům je po levé straně 5. od kraje. Příjezd autem je možný, jen je to horší s parkováním. Komenského je jednosměrka a míst k zaparkování tam moc není- cca 2 až 3 auta. Musí se parkovat o ulici výš -Sušilova, nebo v okolí ulic Brněnská- Čechova.
  Prosím, bez bubnů.
   
 • Zoom: vstoupit do čekací místnosti můžete na tomto odkazu: Zoom - virtuální skupina 

Zapište se prosím do tabulky, ať s vámi mohou počítat. 

Osobní setkání začínají v 19:15, na Zoomu se začíná ve 20 hod. 

PV.

... konec archivu roku 2022