Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

22. 4 Dělené setkání brněnských chlapů


Hostitelé na naše dělené setkání, která začínají v 19:15,  jsou:

  • Jirka Motáček: Adresa je Černozemní 33, Brno-Slatina. Může se nás sejít osm, ale bez bubnů.  Ulice je jednosměrná a má tvar písmena V. V naší části ulice se nedá zaparkovat. Zaparkovat lze v druhé části u stodol nebo se parkuje na špici v prostoru na pravé statně sběrného střediska. Viz přiložená mapka
  • Petr Janda: Adresa: Šoustalova 23, max 8 chlapů, bubny povoleny.
  • Jan Papež: Adresa:fara v Adamově, U kostela 58/3, max. 10 chlapů, Bubny jsou povoleny, Parkování u kostela nebo na Smetanově náměstí. odkaz na mapu https://mapy.cz/s/popuvofabo

Zapisujte se prosím co nejdříve do tabulek účasti

PV

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa, které chceš navštívit
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Janda+Motáček+Papež+
VladimírMarekOndra
PetrJirkaPavel
Aleš
Archiv 21 akcí z roku 2022 ...

10. 10. 2022 Setkání brněnských chlapů


Zveme vás na další společné setkání. Místem našeho setkání bude Duchovní centrum P. Martina Středy Brno-Lesná, Nezvalova 13 ( mapa ). 

Začátek je v 19:15.

Budeme pokračovat v prozkoumávání a promýšlení našeho nosného tématu HLEDÁNÍ POKOJE V NEJISTOTĚ

Tentokrát z pohledu Bible.

Přednášku "Jistoty a nejistoty biblických praotců" si připravil Pavel Mikšů, který ji bere jako pozvání ke společnému objevování Boží vynalézavosti, tvořivosti a trpělivosti při vedení a formování obyčejných mužů své doby v praotce Izraele.

Pavla známe mimo jiné také z Komunity blahoslavenství v Dolanech, kde občas vede exercicie pro chlapy nebo manžele. Má hezkou rodinu a od loňského prosince je trvalým jáhnem.

Zapište se prosím do přihlašovací tabulky.

PV

P.S. Pavel ještě poslal následující doplnění:

Pozehnany Den vzkriseni Martine, prosim te, at si vezmou chlapi kazdy svou bibli, papir a neco na psani. Budu text vykladat a ty jistoty v nejistotach jsou perfektne videt, kdyz se zapisuji do sloupcu vedle sebe. Budou z toho mit mnohem vetsi uzitek, nez kdyby jen poslouchali. Tak po 30 minutach predam slovo nekomu z chlapu a bude behem jedne kapitoly pokracovat ve vykladu on, pak druhy, a pak jeste stihneme myslim tretiho. Kdyz budou vedet, ze maji pul hodiny na osvojeni si klice cetby budou se ucit nesrovnatelne rychleji a intenzivneji. A pokud by byl i flipchart s fixami, bude to uplne super. Takhle nas ucili rabini v Izraeli a popravde neznam efektivnejsi zpusob osvojovani si znalosti a postoju????.

 

... konec archivu roku 2022