Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr


Archiv 21 akcí z roku 2022 ...

21. 3. 2022 Setkání brněnských chlapů - dělené, fyzické


Zveme Vás na další setkání brněských chlapů. Tentokrát půjde o setkání dělené a sejdeme se fyzicky , tj. skutečně (německy an sich) u těchto hostitelů (uvedení i s popisem cesty):

  • Roberto ScavinoNová 2, Kníničky. Pěší příchozí, kterých bude mezi opravdovými chlapy určitě většina, půjdou z Bystrce okolo ZOO směrem na Kuřim. Po příchodu do Kníniček je třeba jít po hlavní silnici stále rovně, až k první pravotočivé zatáčce. Robertův dům (ul. Nová č. 2) je na její vnější straně. Motoristé zahnou uprostřed Kníniček před kapličkou vlevo a potom vždy na první odbočce dvakrát doprava. Tím se dostanete do ulice Nová, aniž byste porušili dopravní předpisy.
  • Libor Macák: Hubrova 5,  Líšeň. 1+7 chlapů bez bubnů. Parkování: na jednom z parkovišť ve svahu - u začátku ulic. MHD: šalina 8 (zastávka Masarova) nebo trolej 25,26 (zastávka Bartákova). Telefon: 608 556 980., detail viz. mapa
  • Jirka Buček: Glocova 12Tuřany, bubny povoleny 

Kapacita u jednotlivých hostitelů je nastavena v popisu cesty. Pokud není nic uvedeno jedná o kapacitu 1 + 5, kde 1 znamená hostitel a 5 znamená počet hostů.

Začátek je všude v 19:15, jako obvykle.

Zapiště se prosím k jednotlivým hostitelům do účastnické tabulky.

PV

 

... konec archivu roku 2022