Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

22. 4 Dělené setkání brněnských chlapů


Hostitelé na naše dělené setkání, která začínají v 19:15,  jsou:

  • Jirka Motáček: Adresa je Černozemní 33, Brno-Slatina. Může se nás sejít osm, ale bez bubnů.  Ulice je jednosměrná a má tvar písmena V. V naší části ulice se nedá zaparkovat. Zaparkovat lze v druhé části u stodol nebo se parkuje na špici v prostoru na pravé statně sběrného střediska. Viz přiložená mapka
  • Petr Janda: Adresa: Šoustalova 23, max 8 chlapů, bubny povoleny.
  • Jan Papež: Adresa:fara v Adamově, U kostela 58/3, max. 10 chlapů, Bubny jsou povoleny, Parkování u kostela nebo na Smetanově náměstí. odkaz na mapu https://mapy.cz/s/popuvofabo

Zapisujte se prosím co nejdříve do tabulek účasti

PV

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa, které chceš navštívit
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Janda+Motáček+Papež+
VladimírMarekOndra
PetrJirkaPavel
Aleš


Archiv 9 akcí z roku 2020 ...

16. 11. 2020 Dělené setkání - Jak žijeme?


Toto dělené setkání bude mít již zaběhnutého hostitele – Zoom. Údaje k přihlášení dostanete ve zvláštním mailu.

Sejdeme se v pondělí 16/11 ve 20:00 hod.

Při společném zahájení v jedné  místnosti si řekneme pár slov k programu a pak nás Zoom rozdělí  náhodně do několika skupinek, ve kterých budeme sdílet současné aktuální téma.

Tak, jak jsme různorodé společenství chlapů, tak různorodě prožíváme současnou koronavirovou situaci. Jsou mezi námi staří, kteří se mohou cítit opuštěni a nevyužiti. Jsou mezi námi chlapi mladí a středního věku, kteří nesou na zádech často dvě generace: děti a rodiče.

Zkusme se tedy zamyslet a sdílet svoje starosti, problémy, strachy a úzkosti. Zkusme však také sdílet svoje nápady, co by se dalo udělat, kdo potřebuje pomoc a povzbuzení.

Na závěr se sejdeme opět ve společné místnosti. Tam můžeme sdílet nápady ze skupinek a společnou modlitbou vyjádřit svoje odhodlání a podporu.

Tady je na témata modliteb  odkaz

... konec archivu roku 2020