Chlapi,
pro naše další dělená setkání máme tyto hostitele:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na setkání se můžeme vzájemně podělit o to, čím v současnosti žijeme a co nás v létě ovlivnilo ve vztahu k sobě a k našim nejbližším. Také se ale můžeme vrátit k tématu minulého společného setkání a zodpovědět si na některé z těchto otázek:
1. Jaké byly skutečné motivace mých dnešních jednání?
2. Co mi brání prožívat přítomnost a co mi naopak k tomu pomáhá?
3. Po čem v životě toužím, co bych chtěl do konce svého života ještě udělat?
4. Jak přijímám tvrzení, že všechno v mém životě má své místo? Jak Bůh využil mých selhání k něčemu dobrému?
Kamarádi, zveme vás na první dělené setkání v tomto "školním" roce.
Určitě máme přes ty letní měsíce, kdy jsme se neviděli, nashromážděno spoustu radostí i bolestí, které bychom rádi v bezpečném prostoru někomu sdělili. Také můžeme navázat na minulé společném setkání, kdy jsme se zamýšleli nad tématem tohoto roku a kladli si otázku, jestli je lidem kolem nás s námi dobře.
Jako hostitelé se nám nabídli
Kr. Pole | Líšeň | Ochoz |
---|---|---|
Petr | Marek | Vladimír |
Tom | Petr | Ondra |
Jirka | Pepa | Jiří |
Jiří | ||
Petr | ||