Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

15. 12 Dělená setkání brněnských chlapů


Chlapi,

pro naše další dělená setkání máme tyto hostitele:

  • Tom Tioka: Hlaváčkova 9, 4.patro bez výtahu,  Brno - Královo Pole - max. 8 chlapů, bez bubnů, parkování špatné (modré zóny, večer skoro vždy všechno obsazeno). Ale od mhd. (Semilasso) je to kousek.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, postupuj takto:
  1. klikni na + za názvem místa setkání
  2. objeví se malé okénko, doplň v něm příjmení spisovatele a dej Enter
  3. pokud jsi odpověděl správně, znovu klikni na +, pod názvem místa se objeví prázdné pole, napiš do něj svoje jméno a příjmení a dej Enter.
Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 nebo na 732590331 se svým jménem a zvoleným místem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, postupuj podle kroků 1 -3 a znovu napiš svoje jméno jako poprvé. Tvoje účast bude zrušena.
Tom_Tioka+
Jirka




Archiv 25 akcí z roku 2023 ...

18. 12. 2023 Společné setkání brněnských chlapů ve Slatině


Zveme Vás na další společné setkání brněnských chlapů. Tentokrát se sejdeme ve Slatině. Začátek standardně v 19:15. 

Přednášku s názvem "Málá inventura života" si tentokrát připravil náš hostitel Jirka Motáček.

Jirka k tomu dodává: 

Bude to vyprávění o vlastním životě od dětství až po současnost a o lidech, kteří mne v životě ovlivnili.

Inspirací ke zpětnému pohledu na život se pro mne stal rozhovor s režisérkou Helenou Třeštíkovou otištěný v časopise Reportér. Konkrétně jedna věta. "Spokojenost a pocit štěstí v žádném věku nesouvisí s tím, jestli jste chlap, nebo ženská, ale s tím, jestli si dokážete najít životní téma a dokážete ho naplnit."

Takže se máme na co těšit, A zapište se do přihlašovací tabulky, ať jste hladoví jen po jeho slovech.

PV

... konec archivu roku 2023