Během letošního setkání programové skupiny v Senoradech jsme kromě jiného načrtli následující plán pro nový chlapký rok 2023/2024.
Společná setkání začínáme bubnováním 19:35, ve 20:00 bude zahájení připraveného programu, závěrečná modlitba bude ve 22:15. Scházíme se u malého občerstvení 19:15.
Pokračujeme také v osvědčeném střídání společných a dělených setkání. Také ta budou končit nejpozději 22:15.
| datum | téma | místo setkání | jistě? | |
|---|---|---|---|---|
| 11. září | společné | Zahájení chlapského roku 2023/2024, Jirka Buček: Uvod do tématu | u Loučků | ANO |
| 25. září | dělené | |||
| 9. října | společné | Pavel Široký, Jirka Brauner: Vnukem - tátou - dědem | Lesná | ANO |
| 23. října | dělené | |||
| 6. listopadu | společné | Pavel Wawracz: Radost být pro druhé | Bystrc, klubovna | ANO |
| 20. listopadu | dělené | |||
| 4. prosince | společné | Adventní setkání | NE | |
| 18. prosince | společné | Jirka Motáček: Malá inventura života | Slatina | ANO |
| 27. prosince | společné | tradiční vánoční setkání u krbu | Bystrc, klubovna | ANO |
| 8. ledna | společné | Ondra Zahradníček: Kolegové a já | u Loučků | ANO |
| 29. ledna | dělené | |||
| 12. února | společné | Marek Dvořák: Miluj svého bližního jako sám sebe | Slatina | ANO |
| 26. února | dělené | |||
| 11. března | společné | Martin Šmídek: Cesta muže se zvláštním zřetelem ke stádiu Svatého blázna | Bystrc, klubovna | ANO |
| 25. března | dělené | |||
| 8. dubna | společné | Martin a Ben: Jak jsem dědečka viděl, vytvořil a stal se jím. | Slatina | ANO |
| 22. dubna | dělené | |||
| 6. května | společné | Tadeáš Pala, David Raus : Práce humanitárního pracovníka na Ukrajině | Lesná | ANO |
| 20. května | dělené | |||
| 3. června | společné | Petanque v Adamově | ANO | |
| 17. června | společné | Roberto, Petr Janda: Dýchat pod vodou | u Loučků | ANO |
| 24. června | společné | táborák v Bystrci | Bystrc, klubovna | ANO |
| 16-17. srpna | speciál | tradiční setkání k programu na další chlapský rok 2024/2025 | Senorady | NE |
Pokud je ve sloupci jistě? napsáno ANO, tak je to už setkání, s jehož programem můžeš počítat. Pokud je tam napsáno NE pak můžeš počítat s tím, že setkání v tomto termínu bude a že místo nebo téma může být ještě upřesněné. 
Tento článek bude programová skupina udržovat aktuální. Navíc, jako vždy, pošleme na nejbližší setkání pozvánku na chlapi-brno@googlegroups.com a na webu vystavíme tabulku pro dělené skupinky. Už si dopředu s rodinou naplánuj, kdy by to mohlo být u vás :-)
Chlapi,
naše další společné setkání bude ve Slatině u kostela. Zahájení je v 19:15.
Budeme pokračovat v probírání kapitol z knihy Petra Glogara "Všechno začíná v nás".
Přednášku ke kapitole "Samota" si připravil František Pavúček. K tématu nám z vlastní zkušenosti říká:
"Dá se v samotě najít radost? Zatím jsem se ze samoty nezbláznil. Občas si tím ale úplně jistý nejsem. Podle Junga to znamená, že jsem správně. Tak malé utěšení."
Zapisujte se do tabulky.
PV
| Slatina+ |
|---|
| František |
| Jiří |
| Jirka |
| Tom |
| Petr |
| Jirka |
| Aleš |
| Michal |
| Ivan |
| Zdeněk |
| Andrej |
| Ivo |
| Martin |
| Petr |
| Honza |
| Honza |
| Pavel |