Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je trouba.
Richard Rohr

CC BY-NC-SA 4.0

Archiv 4 akcí z roku 2004 ...

Ohlasy na vsichni@chlapi.cz

(o intenetových konferencích najdeš více zde)


Honza

Chlapi, chtěl bych touto cestou poděkovat všem zúčastněným za nádherný víkend s bubnováním, který proběhl pod taktovkou Petra Jandy v Albeřicích. Po delší době jsem zažil silný vnitřní pokoj a štěstí bez hranic.   Díky Bohu za to, že tam byl uprostřed nás, díky Petrovi za přípravu a trpělivost při výuce a díky Václavu Vackovi za netradičně (nebo tradičně?) pojatou bohoslužbu, za promluvu i za svědectví.  
Zdar a hezký týden   Honza Wagner  

P.S. Pražáci, příště se nebojte a pojeďte taky, Petr bere i amatéry....


Také já se připojuji k Honzovi a děkuji všem za úžasnou atmosféru,otevřenost jednoho k druhému, pocit svobody,že nejsem do ničeho nucen. Vřelé díky Petrovi Jandovi, který nás chválil i za sebemenší úspěch, a tím nám zvedal naše sebevědomí a dával chuť pokoušet se zvládat rytmus, i když už nejeden z nás sám nad sebou zlomil hůl. Díky Václavovi za podnětná slova. Je to veliký dar mít mezi sebou kněze, který je jedním z nás, rozumí nám, naslouchá nám a ukazuje nám víru tak, že se pro ni můžeme nadchnout. Je to úžasný! A vůbec díky za to zázemí, které poskytuje dům setkání v Albeřicích. Děkuji za společenství chlapů. Nevím jak ještě bych vyjádřil svoji vděčnost a nadšení.                    

Přeji všem hodně zdaru! Pavel Šmidra


Zdenek

I já chci poděkovat Petrovi a Václavovi, ale taky všem ostatním chlapům, kteří s námi v Albeřicích byli. K té krásné atmosféře přispěl každý svým dílem.
Zdenek

P.S. A dobrá zpráva pro ty, kteří s námi nebyli. Na podzim škola bubnování pokračuje dalším víkendem.


I já bych rád poděkoval,ale jet na 3 dny do Krkonoš je pro mně obtížné a už teď vím,že na podzim to taky nepůjde.A rád bych.
Dotaz (asi hlavně na Petra):
Nešlo by něco podobného uskutečnit v Brně,v menším rozsahu (sobota dopoledne)?
Pro mě je snažší zajet 3x do Brna na půl dne než jednou do Krkonoš.
Dík Pavel, Prostějov


Chlapi,
 i mně se v Krkonoších s vámi silně líbilo a děkuji vám všem za vytvoření té neopakovatelné atmosféry, pozorného naslouchání a 100% nasazení při bubnování.
> Nešlo by něco podobného uskutečnit v Brně,v menším rozsahu (sobota dopoledne)?
Myslím že jedno dopoledne je málo, protože vytvářet v mozku nové závity chce určitý čas. První den se dostaneš do zmatku, pak se z toho vyspíš, něco ti docvakne a druhý den jsi o poznání lepší. A přátelství bylo nejsilnější až v neděli. Krom toho je v Albeřicích tak nádherně, že kdo tam alespoň jednou zavítá, už nechce nikam jinam a vrací se jak tažný pták. Není to jen má zkušenost.
Zdraví Petr Janda


Petře, byl to betálné vodvaz. Díky! Ale proč jsem odjížděl s vědomím, že mám totálně olšové ruce (vžycky jsem měl o sobě vyšší mínění, sco se týče muzikálnosti)?
Zdenál

   

Zdeněk Loučka
... konec archivu roku 2004