Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je pitomec.
Richard Rohr

Kalendář


Následující kalendář zobrazuje akce, pořádané pro muže. Tyto akce organizuje především YMCA Familia a YMCA Setkání. Může zde být ale i akce tvoji skupiny či organizace - napiš o ní na adresu martin(et)smidek.eu, zařadím ji. Co se na takových akcí děje zjistíš v archivu akcí.

20 - 22. 3. 2020SeSkup 2020, Praha

Letošní setkání pro ty kteří se scházejí (nebo se chtějí scházet) v chlapských skupinkách, bude se zamyšlením nad encyklikou "Laudato si" společně s Markem Orko Váchou. Pozvánka na celou víkendovou akci nebo i jenom na sobotu s instrukcema jak se příhlásit je zde.

16 - 19. 4. 2020Kolová hradba, Letohrad

Setkání se mohou účastnit muži nad 20 let, kteří mají zájem o chlapskou spiritualitu a hledají cestu osobní odpovědnosti k sobě, svým blízkým i ke světu ve svobodě dětí Božích. Tohoto setkání se mohou účastnit i chlapi s tělesným handicapem (bližší lze domluvit s organizátory). Mohou se zúčastnit i účastníci předchozích setkání Kolová hradba, pokud neprozradí průběh rituálu. Stáhni si pozvánku a přihlášku.

9 - 13. 9. 2020Mužský rituál přechodu do zralé dospělosti (iniciace), Nesměř

o tom co je iniciace, si můžeš přečíst zde. Pozvánka s přihláškou je ke stažení zde.

13 - 15. 9. 2020FIRming 2020, Nesměř

Pátý iniciační rituál. Akce je určena výhradně pro muže, kteří v předchozích letech prošli Mužským rituálem přechodu do zralé dospělosti (iniciace). V případě zájmu o bližší informace a přihlášku pište na adresu chlapi@familia.cz.

1 - 4. 10. 2020EuroSoul 2020, Praha !!

již poněkolikáté se naši zástupci setkali s organizátory MROP v Evropě. Tentokrát budeme hostiteli my - a akce nebude jen pro organizátory - sledujte web eurosoul.cz. Zároveň oslavíme 20. výročí založení první chlapské skupiny v Praze :-)