Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je pitomec.
Richard Rohr

Kalendář


Následující kalendář zobrazuje akce, pořádané pro muže. Tyto akce organizuje především YMCA Familia a YMCA Setkání. Může zde být ale i akce tvoji skupiny či organizace - napiš o ní na adresu martin(et)smidek.eu, zařadím ji. Co se na takových akcí děje zjistíš v archivu akcí.

16 - 19. 4. 2020Kolová hradba, Letohrad

Setkání se mohou účastnit muži nad 20 let, kteří mají zájem o chlapskou spiritualitu a hledají cestu osobní odpovědnosti k sobě, svým blízkým i ke světu ve svobodě dětí Božích. Tohoto setkání se mohou účastnit i chlapi s tělesným handicapem (bližší lze domluvit s organizátory). Mohou se zúčastnit i účastníci předchozích setkání Kolová hradba, pokud neprozradí průběh rituálu. Stáhni si pozvánku a přihlášku.

15 - 17. 5. 2020Posvátný kruh kříže, Rajnochovice
přihlášku najdeš na webu YMCA Setkání

Čtyři směry, dvě cesty a jeden kruh, který vše spojuje... 
... dozvíme se, co symbolizuje znak mužského hnutí „Posvátný kruh kříže“ a jak nám může pomáhat při naplňování našeho životního poslání v osobním i rodinném životě…

9 - 13. 9. 2020Mužský rituál přechodu do zralé dospělosti (iniciace), Nesměř

o tom co je iniciace, si můžeš přečíst zde. Pozvánka s přihláškou je ke stažení zde.

13 - 15. 9. 2020FIRming 2020, Nesměř

Pátý iniciační rituál. Akce je určena výhradně pro muže, kteří v předchozích letech prošli Mužským rituálem přechodu do zralé dospělosti (iniciace). V případě zájmu o bližší informace a přihlášku pište na adresu chlapi@familia.cz.

1 - 4. 10. 2020EuroSoul 2020, Praha !!

již poněkolikáté se naši zástupci setkali s organizátory MROP v Evropě. Tentokrát budeme hostiteli my - a akce nebude jen pro organizátory - sledujte web eurosoul.cz. Zároveň oslavíme 20. výročí založení první chlapské skupiny v Praze :-)

23 - 25. 10. 2020Kdo je ten chlápek, kdo je ta slečna?, Oldřichov v Hájích

Drahé dcery, drazí otcové, dovolujeme si vás pozvat na již devátý ročník zážitkového víkendu pro otce s dcerou ve věku mezi 16-20 lety.  Nabízíme vám možnost strávit společně několik dnů a prostor pro společný prožitek i vzájemné poznání. Více najdete na webu OtecADcera.