Mladý muž, který neumí plakat, je barbar.
Starý muž, který se neumí smát, je pitomec.
Richard Rohr

Kalendář


Následující kalendář zobrazuje akce, pořádané pro muže. Tyto akce organizuje především YMCA Familia a YMCA Setkání. Může zde být ale i akce tvoji skupiny či organizace - napiš o ní na adresu martin(et)smidek.eu, zařadím ji. Co se na takových akcí děje zjistíš v archivu akcí.

9 - 13. 9. 2020Mužský rituál přechodu do zralé dospělosti (iniciace), Nesměř

o tom co je iniciace, si můžeš přečíst zde. Pozvánka s přihláškou je ke stažení zde.

13 - 15. 9. 2020FIRming 2020, Nesměř

Pátý iniciační rituál. Akce je určena výhradně pro muže, kteří v předchozích letech prošli Mužským rituálem přechodu do zralé dospělosti (iniciace). V případě zájmu o bližší informace a přihlášku pište na adresu chlapi@familia.cz.

1 - 4. 10. 2020EuroSoul 2020, Praha !!

již poněkolikáté se naši zástupci setkali s organizátory MROP v Evropě. Tentokrát budeme hostiteli my - a akce nebude jen pro organizátory - sledujte web eurosoul.cz. Zároveň oslavíme 20. výročí založení první chlapské skupiny v Praze :-)

23 - 25. 10. 2020Kdo je ten chlápek, kdo je ta slečna?, Oldřichov v Hájích

Drahé dcery, drazí otcové, dovolujeme si vás pozvat na již devátý ročník zážitkového víkendu pro otce s dcerou ve věku mezi 16-20 lety.  Nabízíme vám možnost strávit společně několik dnů a prostor pro společný prožitek i vzájemné poznání. Více najdete na webu OtecADcera.